ye-logo.v1.2

Хмельничанина судитимуть за завищення вартості ремонту сільського будинку культури

Кримінал 1385
Правоохоронці встановили, що підрядник завищив вартість ремонту сільського будинку культури на 200 тисяч гривень
Правоохоронці встановили, що підрядник завищив вартість ремонту сільського будинку культури на 200 тисяч гривень. Фото: пресслужби Хмельницької обласної прокуратури

Підрядника підозрюють у шахрайському заволодінні бюджетними коштами.

Правоохоронці викрили факт завищення вартості проведення капітального ремонту будинку культури одного зі сіл Хмельницького району. Матеріали справи щодо недобросовісного підрядника вже спрямували до суду. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

За її інформацією, у шахрайському заволодінні бюджетними коштами підозрюють хмельничанина. Він був обраний підрядником для проведення капітального ремонту будинку культури одного зі сіл Хмельницького району. Він не лише не виконав взяті на себе обов’язки, а й вніс у документи неправдиву інформацію. Таким чином він завищив вартість ремонту на 200 тисяч гривень.

У прокуратурі не уточнюють ні назву села, ні рік, ні загальну вартість проведення капітального ремонту цього будинку культури. Проте додають, що вже завершилося досудове розслідування й матеріали справи щодо хмельничанина вже спрямували в орган правосуддя.

«Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів, які підтверджують вчинення підрядником правопорушень за частиною 3 статті 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах) і частинами 1 і 4 статті 358 (Підроблення офіційного документа та його використання) Кримінального кодексу України», — зазначили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Читайте також: Під час одержання неправомірної вигоди затримали посадовця Федерації профспілок – прокуратура

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую