ye-logo.v1.2

Посадовця обмежили волі за незаконну рубку дерев на Шепетівщині

Кримінал 1562
Незаконну рубку виявили у березні цього року
Незаконну рубку виявили у березні цього року. Фото: Держекоінспекції у Хмельницькій області

Завданні збитки ландшафтному парку «Мальованка» екологи оцінили у майже одинадцять мільйонів гривень.

Днями Шепетівський міськрайонний суд визнав винним місцевого жителя у незаконній рубці дерев на території регіонального ландшафтного парку «Мальованка». Правопорушнику призначили три роки обмеження волі. Про це розповіли представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За їх словами, незаконну рубку дерев на території «Мальованки» виявили у березні цього року. Тоді працівники Держекоінспекції проводили перевірку Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства, яке відповідає за цей ландшафтний парк. Однак саме його посадовці були причетні до незаконної рубки.

«Посадові особи Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства без лімітів та дозволів вирубували дерева на території «Мальованки», яка є об’єктом природно-заповідного фонду. Збитки від незаконної діяльності склали понад 10 мільйонів 800 тисяч гривень. А у серпні у регіональному ландшафтному парку виявили ще одну рубку. Особу порушника встановлено», — зазначили у пресслужбі Держекоінспекції у Хмельницькій області.

Її представники додають, що державні інспектори звернулися до правоохоронців, щоб притягнути винуватця до кримінальної відповідальності за незаконну рубку дерев. Відтак нещодавно Шепетівський міськрайонний суд визнав провинну обвинуваченого. Орган правосуддя призначив йому три роки обмеження волі.

Читайте також: У Хмельницькому жінка роками приховувала смерть матері

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую