ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці засудили жінку, яка видавала себе за одиноку матір

Кримінал 7666
Сторони у справі просили суд затвердити угоду про визнання винуватості
Сторони у справі просили суд затвердити угоду про визнання винуватості. Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінка шахраювала, щоб отримати допомогу від держави.

Мешканка Шепетівщини протягом кількох років обманом отримувала держдопомогу одиноким матерям. Як зазначають у пресслужбі апеляційного суду, жінка двічі шахраювала, коли реєструвала своїх новонароджених дітей.

«За вироком суду, у 2017 році жінка під час реєстрації новонародженого сина умисно не вказала батьком свого співмешканця. Після цього вона подала документи соцоргани про призначення їй усіх видів соціальної допомоги, - йдеться у повідоменні. - У жодному з документів про батька дитини, з яким насправді проживає й виховує сина, жінка не вказала».

Протягом двох років вона незаконно отримала близько 15 тисяч гривень державної допомоги.

«У 2019 році після народження другого сина, батьком якого є співмешканець, жінка вирішила діяти за аналогічною схемою: не вказала чоловіка у документах й подала їх на отримання усіх видів соціальних допомоги, компенсацій та пільг, в тому числі державної допомоги на дітей одиноким матерям», - зазначають у суді.

Врешті правоохоронці кваліфікували її дії як шахрайство і шахрайство, вчинене повторно.

Під час досудового розслідування підозрювана та прокурор уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами жінка повністю визнала свою вину. Вона зобов’язалася повернути протягом пів року потерпілій юридичній особі понад 24 тисячі гривень.

Шепетівський міськрайонний суд угоду про визнання винуватості затвердив. Їй призначено остаточне покарання у виді двох років обмеження волі, звільнивши від його відбування з випробуванням на один рік іспитового строку.

Читайте також: За крадіжку золотих виробів судили мешканку Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую