ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Браконьєр на Хмельниччині отримав рік обмеження волі за незаконний вилов карасів

Кримінал 1362
Чоловік виловив рибу в нерестовий період
Чоловік виловив рибу в нерестовий період. Фото: greenpost.ua

Чоловік рибалив з сітками у нерест.

Мешканець Хмельниччини за незаконний вилов риби у річці Смотрич отримав один рік обмеження волі. Про це йдеться у рішенні Городоцького районного суду від 16 червня.

Зазначається, що 9 травня, незважаючи на заборону вилову риби в нерестовий період, чоловік рибалив на річці Смотрич, яка протікає в межах села Кузьмин Городоцької ОТГ.

Для вилову риби він зайшов на плесо річки, де розмістив у воді дві рибальські сітки, довжиною 39 та 73 метри. Ввечері, коли чоловік діставав сітки з річки, його затримали співробітники рибного господарства.

Виявилося, що порушник виловив 26 карасів, який оцінили у 1581 гривню за кожний, а також одного рака (штраф - 3332 гривні).

Загальний збиток від незаконної риболовлі склав 44 тисячі 438 гривень.

У суді обвинувачений свою провину визнав. Тож суд визнав уродженця села Бедриківці Городоцького району винним у незаконній риболовлі та призначив йому покарання у вигляді року обмеження волі. Однак покарання браконьєру відтерміновано з випробувальним терміном у рік. Тобто, якщо протягом року засуджений не скоїть нового злочину, то покарання не вступить в силу. Крім того, порушник закону має компенсувати державі збитки у сумі 44 тисячі 438 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую