ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Cуд покарав іноземця, якому двічі забороняли в’їзд до України, але він таки приїхав до Хмельницького

Кримінал 917
Громадянин Молдови незаконно перетнув кордон та приїхав до Хмельницького
Громадянин Молдови незаконно перетнув кордон та приїхав до Хмельницького. Фото: tvoemisto.tv

Чоловік незаконно перетнув кордон, щоб приїхати до родини.

Громадянина Молдови, який незаконно приїхав на територію України попри заборону, засудили до одного року позбавлення волі, але звільнили від покарання з випробувальним терміном. Про це стало відомо з вироку Хмельницького міськрайонного суду.

В 2019 році Управління Державної міграційної служби в Одеській області заборонило в’їзд в Україну обвинуваченому терміном на три роки. Але він знову спробував потрапити до нашої країни вже за тиждень поза пунктом пропуску. Після затримання співробітники Білгород-Дністровського прикордонного загону заборонили йому в`їзд на територію України вже терміном на 5 років.

Але чоловік не зупинився і незаконно таки потрапив до України в жовтні 2019 року. Після чого, він приїхав до Хмельницького де і мешкав з цивільною дружиною та двома дітьми до 30 травня, коли його затримали співробітники правоохоронних органів.

За словами обвинуваченого, він незаконно приїхав до Хмельницького з метою пошуку роботи для утримання сім`ї.

В результаті суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді одного року позбавлення волі, але звільнив від відповідальності з іспитовим терміном - 1 рік.

Раніше “Сайт “Є” писав, що правоохоронці оголосили підозру двом жителям Хмельницького, які організували схему незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. За свої послуги вони брали майже дві тисячі доларів з однієї людини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую