ye-logo.v1.2

У Хмельницькому засудили чоловіка, який виготовляв та продавав контрафактний одяг «Nike» та «Puma»

Кримінал 4270
Чоловік виготовляв контрафактний одяг
Чоловік виготовляв контрафактний одяг. Фото: bing.com

Чоловік продавав светри, штани та футболки під брендами «Puma» та «Adidas»

Суд засудив до чотирьох років ув’язнення умовно чоловіка, яка у Хмельницькому виготовляла та продавала контрафактний одяг. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Суд встановив, що підприємець з листопада 2017 року по вересень 2018 року без спеціального дозволу власників незаконно використовував торговельні марки, які належать фірмам «Puma SE», «Adidas AG», «NIKE Innovate с.v.».

В результаті, за даними іноземних компаній, збитки склали близько 26 мільйонів гривень.

Одяг продавали в орендованих кіосках на вулиці Геологів та вулиці Чорновола. Крім того, контрафактний товар продавався через Інтернет.

Під час обшуку швейного цеху, який належав обвинуваченому, правоохоронці знайшли понад тисячу светрів та штанів з логотипами «Puma», «Adidas», «Nike» та слоганом «Just do it», які підприємець використовував незаконно. В іншому цеху під час обшуків знайшли майже 10 тисяч футболок з відомими торговельними марками.

Також правоохоронці вилучили обладнання, за допомогою якого виготовляли контрафактний товар.

На думку правоохоронців, підприємець, який незаконно використовував знаки для товарів та послуг, завдав матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.

Крім того, правоохоронці звинувачували підприємця в легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом. Зокрема, мова йде у придбання автівок та нерухомості офіційно за заниженими цінами.

Так, обвинувачений придбав автомобіль «Porsche Cayenne» за договором за 45 тисяч гривень. Автівка виявилася записаною на батька обвинуваченого. Подібна ситуація була й з приміщенням, яке обвинувачений використовував для зберігання контрафактної продукції.

В результаті підприємця засудили до чотирьох років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим терміном два роки. Також підприємець має заплатити 187 гривень штрафу.

Цікаво, що іноземні компанії відмовилися від цивільного позову на суму 26 мільйонів гривень.

Читайте також: Катували праскою: розбійники з Понінки отримали вирок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую