ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому чоловік, який виправдовував російську агресію, отримав два роки в'язниці умовно

Кримінал 1008
Суд призначив покарання за пропаганду російської агресії
Суд призначив покарання за пропаганду російської агресії. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Чоловік поширював заяви на підтримку ідеології так званого «руського міра» через російський застосунок.

У Хмельницькому суд засудив чоловіка, який в Інтернеті виправдовував російську агресію. Обвинувачений отримав покарання у вигляді двох років ув’язнення умовно. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Як встановив суд, 4 травня обвинувачений, сидячи у власному автомобілі, за допомогою російського застосунка спілкувався з іншими людьми та поширював заяви на підтримку ідеології так званого «руського міра».

За даними суду, під час спілкування чоловік виправдовував, визнавав правомірною збройну агресію російської федерації проти України, розпочату ув 2014 році, у тому числі виправдовував осіб, які здійснюють збройну агресію рф проти України.

Раніше "Сайт "Є" писав, що путініст виправдовував невибіркові бомбардування та обстріли Маріуполя, що призвели до загибелі тисяч мирних жителів, необхідністю знищення полку «Азов», який, за його твердженням, сповідує «фашистську та нацистську» ідеологію.

Варто зазначити, що обвинувачений народився у російському місті Воркута.

Чоловік свою провину визнав. Суд його засудив до двох років позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з іспитовим терміном один рік.

Також обвинувачений має сплатити 7500 гривень процесуальних витрат.

Раніше Нетішинський міський суд виніс вирок 36-річному місцевому мешканцю, який на місцевому ринку виправдовував війну росію проти України та називав її «спецоперацією».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую