ye-logo.v1.2

Скандал через криницю: на Хмельниччині суд обмежив волю жінці, яка відлупцювала сусідку

Кримінал 2232
Потерпіла просила ув
Потерпіла просила ув'язнити сусідку, але суд не погодився. Фото: slavuta.city

Жінка била сусідку по ногах та сідницях.

Суд призначив жінці, яка під час бійки зламала руку сусідці, один рік обмеження волі, але звільнив від покарання з іспитовим строком на весь термін покарання. Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду.

Конфлікт трапився у жовтні 2022 року. Мати обвинуваченої вирішила засипати землею суспільну криницю. Про це дізналася сусідка, яка вийшла на спільне подвір’я. Між ними почався словесний конфлікт. Після чого, на подвір’я вийшла обвинувачена та напала на сусідку.

За словами потерпілої, обвинувачена штовхнула її, била по ногах, сідницях, які вона прикривала руками, зламала їй палець. Далі приїхала поліція, її відвезли в лікарню та наклали гіпс. Потерпіла вимагала, щоб її сусідку ув’язнили.

Її покази підтвердили свідки та експертиза.

Обвинувачена провину визнала та сказала, що розкаялась та пояснила, що між нею та потерпілою виник словесний конфлікт, в ході якого вона завдала потерпілій удари ногами по сідницях.

Суд призначив обвинуваченій рік обмеження волі, однак звільнив її від відбування покарання з іспитовим терміном теж в один рік.

Раніше “Сайт “Є” писав, що у Деражні засудили чоловіка до трьох років позбавлення волі за нанесення тілесних ушкоджень. Також він має сплатити 30 тисяч гривень моральної шкоди постраждалому - водієві, якого побив.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую