ye-logo.v1.2

Майже 10 тисяч гривень перерахували двоє хмельничан шахраю

Кримінал 1221
Чоловіки втратили кошти, натрапивши на шахраїв
Чоловіки втратили кошти, натрапивши на шахраїв. Фото: Pixabay.com

Молоді люди намагалися взяти житло в оренду.

Впродовж останніх днів двоє чоловіків постраждали від шахраїв при спробі орендувати житло. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

«18-річний юнак знайшов оголошення в соцмережі "Інстаграм" і скинув 1100 гривень завдатку, але після цього зв’язок з потенційним орендодавцем перервався. Ще один потерпілий, 20-річний чоловік, за оренду квартири у Хмельницькому перерахував 8600 гривень. Але, як виявилось, оголошення було фіктивним», – зазначили правоохоронці.

У поліції вкотре радять бути обачними під час оренди житла і детально аналізувати наявну інформацію перед тим, як перераховувати кошти.

Уважно прочитайте оголошення — чим довше воно на сайті, тим це надійніша пропозиція. Якщо день-два — подумайте. Перевірте адресу в інтернеті — чи справді є такий будинок. Перевірте фото. Якщо вони надто привабливі і різного розміру — вони точно взяті з мережі. Найкраще — поїдьте та огляньте житло. Якщо воно в іншому місті — попросіть про це знайомих. Якщо немає такої можливості — нехай орендодавець скине вам якомога більше фото житла з різних ракурсів і копії документів. Також прочитайте відгуки в інтернеті.

Читайте також: хмельничанка втратила 8 тисяч гривень, оформлюючи матеріальну допомогу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую