ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанка поштою відправила золоті вироби для ритуалу очищення та втратила усі коштовності

Кримінал 4306
Жінка "зняла порчу" на все своє золото
Жінка "зняла порчу" на все своє золото. Фото: Pixabay.com

Так жінка хотіла зняти з прикрас «порчу».

Мешканка Хмельницького втратила всі свої золоті прикраси, вирішивши зняти «порчу». Про це повідомляють у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області.

«Хмельничанка натрапила на інформацію про зняття «порчі» в інтернеті. Потім в месенджер отримала пропозицію надання таких послуг. Але для цього усі прикраси, які нібито акумулюють негатив, потрібно було відправити поштою в інше місто. Там вони мали пройти обряд очищення в одному із монастирів», – йдеться у дописі правоохоронців на офіційній фейсбук-сторінці.

Жінка виконала всі інструкції шахраїв. Проте назад прикраси їй так і не надіслали. Також пропав зв’язок з тими, хто мав зняти «порчу». Тоді жінка звернулась із заявою до поліції.

За фактом шахрайства правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Правоохоронці закликають громадян до пильності і радять не довіряти різним «спеціалістам», які пропонують послуги ворожіння, зняття «порчі» тощо.

Читайте також: Шепетівчанин ошукав дві родини на майже 900 тисяч

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую