ye-logo.v1.2

Невдала інвестиція: жителька Дунаївців віддала 90 тисяч шахрайській біржі в інтернеті

Кримінал 2845
Правоохоронці закликають не вірити в обіцянки захмарних прибутків
Правоохоронці закликають не вірити в обіцянки захмарних прибутків. Фото: ілюстративне freepik.com

Вона планувала заробити відсотки від вкладених коштів.

Вчора, 17 квітня, за допомогою у поліцію звернулася 45-річна дунаївчанка. У неї видурили 90 тисяч гривень шахраї, які видавали себе за представників інвестиційної компанії. Про це розповіли співробітники Кам’янець-Подільського районного управління поліції.

За їх інформацією, постраждала близько місяця інвестувала свої кошти в компанію «Інтернет біржа». Вона розраховувала отримати відсотки від вкладених коштів. Весь цей час жінка за допомогою месенджера спілкувалася зі своїм куратором, створила спеціальну банківську картку, перераховувала гроші та виконувала усі вказівки.

Загалом дунаївчанка віддала зловмисникам 90 тисяч гривень. Опісля її куратор з інвестиційної компанії зник з грішми потерпілої.

«Щоб успішно інвестувати, потрібно хоча б поверхнево розбиратися в основах інвестування або отримати незалежну консультацію щодо інвестиційного проєкту. Не вірте в обіцянки захмарних прибутків. Варто перевіряти репутацію проєкту через пошукові запити в інтернеті, а також сам сайт, компанію, ліцензію, контакти, тексти користувацьких угод. Зокрема, перевірити сайт можна на офіційній сторінці Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку», — наголосили правоохоронці.

У поліції додають, що від шахраїв також постраждав 45-річний житель села Довжок Кам’янець-Подільського району. Чоловік перейшов за посиланням про надання матеріальної допомоги. Опісля з його банківського рахунку шахраї зняли майже 11 тисяч гривень.

Читайте також: Ховав ухилянтів у вентиляції: хмельницькі правоохоронці затримали провідника потяга

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую