ye-logo.v1.2

Легкий заробіток та завдаток за автомобіль: шахраї обдурили двох мешканців Кам'янеччини

Кримінал 633
Шахрай запропонував додатковий заробіток в інтернеті – жінка погодилася
Шахрай запропонував додатковий заробіток в інтернеті – жінка погодилася. Фото: ілюстративне pixabay.com

Довірливі люди втратили понад 32 тисячі гривень.

На Кам'янеччини двоє людей стали жертвою шахраїв. Зловмисники ошукали потерпілих на суму майже 32 тисячі гривень. Про це повідомляють в Кам'янець-Подільському районному управлінні поліції.

За словами правоохоронців, жительці Слобідсько-Кульчієвецької громади в месенджері шахрай запропонував додатковий заробіток. Для цього жінка мала перераховувати власні кошти на різні рахунки, які вказував «роботодавець». Після виконання умов кошти мали повернутись власниці ще й з додатковими відсотками.

«32-річну потерпілу зацікавила така пропозиція, вона погодилась та виконала усі вказівки афериста. Жінка надіслала на різні картки 27 тисяч гривень, проте, коли кошти назад не повернулись, зрозуміла, що її ошукали», - розповідають деталі афери вполіції.

Інша афера стосувалася продажу автомобіля через інтернет.

«35-річний мешканець Кам'янця-Подільського на одному із сайтів знайшов оголошення про продаж автомобіля. Чоловік зв'язався із продавцем, який повідомив, що для бронювання покупки необхідно внести частину коштів. Потерпілий перерахував на рахунок шахрая майже 5 тисяч гривень. Проте, після цього псевдопродавець на зв'язок не виходив», - кажуть в поліції.

За цими фактами правоохоронці наразі проводять розслідування. А також нагадують бути обережними, коли хтось пропонує легкий заробіток.

«Не надсилайте свої гроші на невідомі рахунки. Шахраї полюють за вашими гаманцями та вигадують все більше схем, аби незаконно збагатитись. Бережіть себе та свої кошти», - радять в поліції.

Читайте також: У Хмельницькому судили чоловіка, який висловлювався на захист росії у Святопокровському кафедральному соборі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую