ye-logo.v1.2

Повірила в грошову допомогу: на Ярмолинеччині ошукали жінку

Кримінал 897
Жінка ввела усі банківські дані на невідомому сайті та з її рахунку невдомі зняли понад 55 тисяч гривень
Жінка ввела усі банківські дані на невідомому сайті та з її рахунку невдомі зняли понад 55 тисяч гривень. Фото: ілюстратвине з freepik.com

Правоохоронці закликають громадян не приходити в інтернеті за невідомими посиланнями.

Жертвою шахраїв стала 44-річна жителька Ярмолинеччини, яка хотіла оформити грошову допомогу онлайн. У підсумку, за повідомленням Хмельницького районного управління поліції, з її банківської картки зникли понад 55 тисяч гривень.

«В одній із соцмереж потерпіла побачила оголошення про надання грошової виплати українцям під час війни. Жінка перейшла за посиланням і для зарахування коштів ввела реквізити банківської картки. Фінансової допомоги вона так і не отримала, натомість з її рахунку зникли усі кошти», - повідомили правоохоронці.

Нагадаємо, за схожою схемою жертвою невідомих стала мешканка Староушицької громади Кам'янець-Подільського району. ЇЇ зацікавило оголошення про надання фінансової допомоги пенсіонерам. Жінка перейшла за посиланням, де для зарахування коштів необхідно було вказати номер, код і цифри на звороті банківської картки, а також смс-код від банку. Що, власне, вона і вказала і з її рахунку було знято понад 10 тисяч гривень.

«Аби не потрапити у пастку до зловмисників, не переходьте за невідомими посиланнями, тримайте особисті дані в секреті та отримуйте інформацію щодо будь-яких соціальних виплат лише з офіційних джерел», - закликають у поліції.

Читайте також: Аферисти поцупили з рахунку 60-річної кам'янчанки понад 70 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую