ye-logo.v1.2

Шепетівчанка, яка скористалася чужою банківською карткою, отримала вирок суду

Кримінал 772
Термін реального ув
Термін реального ув'язнення замінили на іспитовий термін строком на один рік. Фото: ілюстративне freepik.com

Жінка знайшла картку на тротуарі, і замість того, щоб повернути її власнику, почала витрачати кошти.

На Шепетівщині суд виніс вирок жінці, яка скористалась чужою банківською карткою. Як йдеться у повідомленні пресслужби Шепетівського райоуправління поліції, подія сталася наприкінці жовтня минулого року у райцентрі. Саме тоді шепетівчанка знайшла платіжну картку на тротуарі та залишила її собі. Невдовзі жінка використала чужу банківську картку для оплати товару в найближчому магазині. А власник картки, отримавши повідомлення про те, що з його рахунку знялися кошти, звернувся за допомогою до правоохоронців.

Слідчі Шепетівського райуправління поліції встановили особу жінки та оголосили їй підозру, обвинувальний акт скерували до суду. Міський районний суд при розгляді справи визнав жінку винною за двома статтями Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Втім реальне ув'язнення замінили на іспитовий термін строком на один рік.

Правоохоронці нагадують, що банківська картка є офіційним документом, за її викрадення та користування передбачена кримінальна відповідальність. Якщо ви натрапите на чужу банківську картку, достатньо зателефонувати на номер гарячої лінії на її звороті чи віднести знахідку до найближчого відділення банку або поліції.

Читайте також: Хмельницький зупинився у хвилині мовчання, аби вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую