ye-logo.v1.2

Хмельничанину, який вирощував мак та коноплі, призначили нове покарання

Кримінал 772
Апеляційний суд переглянув рішення Хмельницького міськрайонного та змінив покарання хмельничанину
Апеляційний суд переглянув рішення Хмельницького міськрайонного та змінив покарання хмельничанину. Фото: ілюстративне з facebook.com/kma.court.gov.ua

Апеляційний суд ухвалив інший вирок.

Хмельницький апеляційний суд ухвалив новий вирок у справі хмельничанина, якого визнали винним у незаконному придбанні та зберіганні наркотиків. А ось вина обвинуваченого у посіві та вирощуванні наркомістких рослин була не доведена. Про це повідомляє пресслужба суду.

Але… Як встановив апеляційний суд, у березні-травні 2022 року у селі Хмельницького району на присадибній ділянці брата, обвинувачений незаконно посіяв та виростив рослини снотворного маку та наркомістких конопель. А також придбав і зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс. Під час санкціонованого обшуку його житла поліцейські виявили та вилучили 1409 рослин роду конопель, 367 рослин маку снотворного, 9 паперових згортків та 6 поліетиленових пакетів з канабісом загальною масою 344,27 грами.

У апеляційній скарзі прокурор наполягав скасувати цей вирок та визнати чоловіка винним у незаконному придбанні і зберіганні наркотичних речовин, з метою збуту (ч. 2 ст. 307 КК України) та у посіві й вирощуванні снотворного маку й конопель у кількості 50 і більше рослин (ч. 2 ст. 310 КК України) й за сукупністю кримінальних правопорушень і вироків призначити йому остаточне покарання у виді 7 років 6 місяців ув'язнення з конфіскацією майна. «Обвинувачений та його захисник також просили апеляційний суд скасувати вирок, проте закрити кримінальне провадження. На їхню думку, висновки суду не відповідають фактичним обставинам справи, суперечливі та не підтверджуються доказами, - повідомили в апеляційному суді. - На переконання Хмельницького апеляційного суду, зібрані та досліджені докази доводять вину хмельничанина у придбанні та зберіганні наркотиків без мети збуту (ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України) й у посіві та вирощуванні наркомістких рослин (ч. 2 ст. 310 КК України)».

Замість призначеного Хмельницьким міськрайонним судом покарання - ув'язнення на 3 роки й 1 місяць, апеляційний суд засудив чоловіка до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Читайте також: Шепетівчанка, яка скористалася чужою банківською карткою, отримала вирок суду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую