ye-logo.v1.2

Спецпризначенцю Петраківському все ще потрібні кошти на лікування. Благодійник поки не допоміг

Допомога 5089
Фото: vk.com

Хмельницький військовий досі у комі. Лікарі батькам капітана радять молитися.

У важкому стані залишається 26-річний капітан хмельницького 8 окремого полку спеціального призначення Олександр Петраківський. Солдат досі у комі, а коштів на транспортування та лікування в Ізраїлі немає. До того ж, як виявилося, 150 тисяч євро замало, потрібно 250 тисяч євро.

“Сказали 150 тисяч євро перевести на клініку і мінімум, щоб 100 тисяч євро було на картці на додаткові витрати. Там, якщо гроші закінчаться, то одразу скажуть забирати його в Україну і не будуть дивитися, в якому він стані, - розповідає батько пораненого солдата Петро Петраківський. - Саша у дуже важкому стані. Кожного разу запитую у лікарів, чи живий, чи дихає. Міністерство не допомагає. Поки Саша був здоровий, то був потрібний державі, а зараз...”

Український бізнесмен, який нібито пообіцяв допомогти родині Петраківських, досі не перерахував ані копійки.

“Досі дає. Ми запитували, для чого вони оте пишуть, якщо грошей не дали... Для підняття власного авторитету? Та й взагалі, це був якийсь помічник бізнесмена. Оті обіцяні гроші до нас так і не дійшли. Та, навіть, якщо їх і вишлють, то наша кохана держава чверть суми забере собі. Мова йшла про один мільйон гривень, з яких 250 тисяч гривень наша держава собі на рахунок покладе. Тим часом лікарі радять молитися, то й молюся щодня за Сашка”, - зітхає Петро Петраківський.

Нагадаємо, про важке поранення Олександра Петраківського Газета “Є” повідомляла ще 1 серпня. Згодом інформацію про хмельницького спецпризначення на своєму сайті розмістив “Цензор.Нет”, а редактор цього порталу Юрій Бутусов на власній сторінці у Фейсбук повідомив, що «відомий український бізнесмен запропонував повністю оплатити екстрене вивезення Олександра за кордон і його лікування в розмірі 150 тисяч євро».

«Я знаю особисто цього підприємця, телефонував йому стосовно допомоги. Прізвища свого він просив не називати, але сказав, що кошти перерахує точно», – повідомив під час засідання позачергової сесії голова облради Іван Гончар. 

 

Допомогти Олександру Петраківському можна, переказавши гроші на рахунок у ПриватБанку: 4731217108245547. Телефон батька: 067-34-82-170 (Петраківський Петро Станіславович).

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую