ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

З Хмельницького в зону АТО поїхав автомобіль швидкої допомоги

Допомога 2736
Фото: http://mvs.gov.ua

Туди ж вирушила бригада медиків-добровольців.

 Медичний автомобіль марки «Volkswagen», який відправили на схід країни, у Хмельницький доставили з Німеччини. Укомплектувати швидку всім необхідним допомогли медики, а також небайдужі громадяни.

«Вперше про потребу такого спеціалізованого транспортного засобу я замислився, перебуваючи на сході країни, коли побачив, що пораненого у ногу бійця не було чим доправити до лікарні, — розповідає начальник управління МВС України в Хмельницькій області Олександр Розізнаний. — Повернувшись на Хмельниччину, одразу звернувся до друзів з Німеччини, які швидко підшукали та пригнали в Україну медичний автомобіль».

Разом зі спеціалізованим транспортом у зону АТО вирушили медики-добровольці. У складі бригади швидкої фельдшер Григорій Писарук, який, закривши власний медичний кабінет, пішов служити добровольцем у роту міліції особливого призначення «Богдан». Повернувшись з АТО два тижні тому, він вирушає туди знову без вагань.

У Романа Замрія, ще одного лікаря-добровольця, троє дітей. Дружина його рішення підтримала.

«В такий складний для України час вирішив, що моя допомога буде більш потрібною там, на Сході. Поїду туди як лікар-доброволець допомагати пораненим. Сподіваюсь, що буду корисним для своєї країни», — каже Роман Замрій.

 

Галина МЕЛЬНИК

 

З Хмельницького автомобіль відправили у зону АТО

Карета швидкої укомплектована всім необхідним

Разом зі спеціалізованим транспортом в АТО вирушили медики-добровольці

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую