ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Капелани: Силу духу українців не здолати

Ангеліна Мовчан Допомога 1966
Військові капелани зріднилися зі своїми бойовими побратимами
Військові капелани зріднилися зі своїми бойовими побратимами. Фото: прес-служби ДФС

Уже рік військові капелани з міста Хмельницького Андрій Дурдас та Андрій Волик їздять у зону АТО для того, щоб духовно і матеріально підтримати захисників України.

За цей час з такою місією вони побували у багатьох батальйонах та підрозділах Української армії, куди завжди доставляли гуманітарну допомогу. Привозили все найнеобхідніше для бійців, зокрема, «буржуйки» із сушками від ковалів з Хмельницького, вогнегасники від пожежників, придбані на кошти прихожан теплий одяг, шкарпетки і чоботи, продукти харчування. Важливим і потрібним подарунком для 128-го батальйону стали два планшети, які солдати отримали у безкоштовне користування.
Капелани постійно проводять богослужіння у військових підрозділах та на блок-постах для офіцерів і солдатів. І як стверджують обидва Андрії, наші вояки завжди тепло зустрічають своїх духовних наставників. А ті в свою чергу роблять свою благородну справу з душею, нікому нічого не нав‘язуючи і водночас поважаючи переконання кожного.
«Ми завдячуємо усім, хто допомагає і бере участь у наших поїздках на буремний Донбас. Впевнені, що нікому не перемогти силу духу українських воїнів. Нехай Господь благословить і береже їх !» - в один голос говорять військові капелани.
Після знайомства з Андрієм Дурдасом та Андрієм Воликом розумієш, що народна підтримка дуже багато значить для захисту суверенітету та незалежності України.

За матеріалами прес-служби Державної фіскальної служби.


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую