ye-logo.v1.2

Волонтерам потрібна допомога у плетінні маскувальних сіток для бійців АТО

Допомога 3448
Маскувальна сітка має сховати від ворожого ока бійців і техніку
Маскувальна сітка має сховати від ворожого ока бійців і техніку. Фото: forumua.org

Активісти закликають хмельничан присвятити трохи вільного часу для підтримки військовослужбовців.

Хмельничан, небайдужих до долі країни, волонтери просять допомогти у плетінні маскувальних сіток та маскувальних костюмів “кікімор” для забезпечення військовослужбовців Збройних сил України Хмельницького гарнізону, які беруть участь у проведенні АТО.

“Допомогти у плетінні маскувальних сіток Армії SOS міста Хмельницького, Благодійному Фонду “Центр Добриня” та групі волонтерів, які вже близько року працюють на користь наших героїв, можна щодня (без вихідних) з 10:00 до 21:00 у Палаці творчості дітей та юнацтва, що на перетині вулиць Свободи та Прибузької. Ціль у волонтерів одна — маскувальна сітка має сховати від ворожого ока наших героїв”, - повідомляє прес-служба міської ради.

Хмельницька Армія SOS допомагає нашим захисникам з 8-го окремого полку спеціального призначення, Батальйону територіальної оборони Хмельницької області, 140-го центру СП та майже всім інші частинам Хмельницького гарнізону ЗСУ та прикордонним підрозділам медикаментами, медичним обладнанням, засобами захисту, продовольством та речами, необхідними у побуті.

Більш детальну інформацію можна отримати у логістичному центрі за адресою: вул. Водопровідна, 20 чи за телефонами координаторів: (098) 320-06-06, (067) 350-29-79.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую