ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан закликають подарувати книги дітям-сиротам до зимових свят

Допомога 3473
Волонтери запрошують хмельничан долучитися до акції
Волонтери запрошують хмельничан долучитися до акції. Фото: vk.com

Наближаються свята, і діти, позбавлені батьківського тепла, також чекають на подарунки.

Волонтери Червоного Хреста у Хмельницькому організовують акцію допомоги дітям “Від Миколая до Різдва”. Організатори закликають хмельничан подарувати самотнім діткам книги, даючи їм можливість зануритись у яскравий та пізнавальний світ книжок.

“Всі ми чекаємо подарунків на свята, а є дітки, які вже втрачають надію. Давайте і їм влаштуємо свято. Найкращий подарунок це — книга, тож подаруйте дитині книгу. Адже знання — це світло”, - пишуть волонтери.

Також у дитячих будинках малеча потребує канцтоварів, іграшок, теплого одягу та взуття. Волонтери “Червоного Хреста” на свята будуть відвідувати діток і з радістю передадуть ваші подарунки та теплоту небайдужих сердець.

Передати подарунки для діток можна за адресою: місто Хмельницький, вулиця Шевченка, 46 (2 поверх), Товариство Червоного Хреста у Хмельницькому. Телефон: 65-00-84. Координатор акції: 097 266 43 18 — Алла.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую