ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Важкопоранений боєць 8-го полку спецпризначення потребує допомоги

Допомога 6050

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Військовослужбовцю потрібні кошти на лікування та реабілітацію.

Поблизу населеного пункту Золоте на Луганщині важкі поранення отримав боєць 8-го полку спеціального призначення Олександр Дарморос. Під час виконання бойового завдання 25 березня військовослужбовець підірвався на міні у зоні АТО.

“Виконуючи завдання, бійці зачепили «розтяжку», яка була приєднана до МОН-50 (міна спрямованої дії), що призвело вибуху. Як Сашко каже, міна не була орієнтована по ходу пересування групи, інакше б загинули всі”, - розповідає заступник командира 8 окремого полку спецпризначення по роботі з особовим складом Ігор Сирота.

За його словами, незначні поранення отримав ще один спецпризначенець, а от в Олександра пошкоджено обидва ока (одне втратив), відірвана стопа та інші травми. Наразі він перебуває у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Військовослужбовцю необхідно робити протезування, попереду — довгий шлях реабілітації, а на це потрібні немалі кошти. Вдома його вже чекають дві донечки.

Допомогти бійцю 8-го полку Олександру можна, перерахувавши кошти на рахунок батька. Номер картки Приватбанку: 4149 4978 1913 6229 (Дарморос Леонітій Петрович).

У сюжеті в програмі "Вікна" телеканалу СТБ лікарі розповідають про стан Олександра: :

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую