ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

На лікування 11-річного Артема Харченка зі Старокостянтинова зібрали майже 300 тисяч гривень

Допомога 2506
Артемко потребує допомоги
Артемко потребує допомоги. Фото: з архіву

Артисту досі потрібна підтримка і допомога.

Маленькому артисту-волонтеру Артемові Харченку зі Старокостянтинова поставили діагноз - саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. Допомогти зібрати кошти на лікування взялися хмельницькі волонтери і відомі артисти. Загалом небайдужі люди зі всієї країни уже перерахували для хлопчика 268 тисяч гривень.

“Буквально днями Артемко отримав п'ятий блок хіміотерапії, після цього буде відпочинок і операція з протезування, яку вже оплатили. Після операції буде ще близько 10 блоків хіміотерапії, потім будемо сподіватися на його одужання. Артем пройде реабілітацію за кордоном”, - розповів учасник ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Віктор Шайда.

Волонтери продовжують збирати кошти на лікування Артемка

Один блок хіміотерапії, як кажуть батьки хлопчика, коштує близько 45 тисяч гривень. Тому сума, необхідна для завершення лікування, - досі значна. За словами Олександра Попова, який був ініціатором збору коштів, життя і здоров'я маленького волонтера Артемка залежить від кожної небайдужої людини.

“Артему потрібна і моральна підтримка, дякуємо тим, хто просто телефонував і спілкувався з ним. Вся Україна піднялась, є ще в людей добрі серця”, - говорить Олександр Попов.

Нагадаємо, на концерті, який влаштували хмельницькі волонтери, для хлопчика зібрали понад 70 тисяч гривень. Задля цього на сцену вийшли гурти "Мотор'ролла", “Stanza”, співачка-волонтерка Христина Панасюк та багато інших артистів.

Допомогти Артему Харченку можна, перерахувавши кошти на рахунок Приватбанку №5168 7572 7444 7731 (Харченко В.В.) Телефон мами Наталії Вікторівни: 097-065-85-02.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую