ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2019

Артисти-волонтери вирушать у тур Хмельниччиною, щоб допомогти онкохворим дітям

Галина МЕЛЬНИК Допомога 2486
Артисти вирушать з концертами в районні центри
Артисти вирушать з концертами в районні центри. Фото: автора

Перші концерти планують влаштувати у Шепетівці і Славуті.

Волонтери громадської організації “Мистецька сотня “Гайдамаки” запланували низку концертів у районних центрах і містах Хмельниччини, аби зібрати кошти для онкохворих діток. Спочатку збиратимуть на лікування маленького артиста Артема Харченка, а решту — для інших, кому потрібна термінова допомога.

За словами учасника ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Олександра Попова, волонтери планують виступити в кожному районному центрі, розпочати зі Славути, Шепетівки. На концертах збиратимуть гроші в скриньки і встановлять мінімальну плату за вхід. Співатиме для присутніх і сам Артемко, також просять долучатись місцевих артистів.

“Війна рано чи пізно закінчиться, але наша організація свою діяльність не припиняє, хоч і змінює напрямок діяльності. Ми допомагатимемо дітям хворим і сиротам на Сході. Півроку томи почали їздити у спеціалізовані школи на Донбасі, тому продовжуватимемо збирати кошти, аби допомогти діткам”, - говорить учасниця ГО “Мистецька сотня “Гайдамаки” Марина Українець.

За рік діяльності волонтери мистецької сотні здійснили понад сотню поїздок, відвідали різні підрозділи Збройних сил, були в багатьох містах, і навіть на передовій. Завезли бійцям продукти, одяг, медикаменти, тактичне спорядження — загалом близько 50 тонн допомоги. За весь два роки артисти-волонтери зібрали на потреби військовослужбовців і дітей Сходу майже півмільйона гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую