ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Допомоги потребує 11-річний волонтер зі Старокостянтинова: попереду операція і реабілітація

Допомога 4767

Сім’я хлопчика просить небайдужих відгукнутися.

Юний артист і волонтер Артем Харченко зі Старокостянтинова потребує допомоги: у серпні йому робитимуть операцію, після якої – тривала і важка реабілітація. Як розповів волонтер Мистецької сотні «Гайдамаки» Олександр Попов, операція вартуватиме близько 6 тисяч доларів. На неї гроші у сім’ї вже є, але немає коштів на реабілітацію.

Маленькому артисту-волонтеру Творчої сотні «Рух до перемоги» Артемові Харченку зі Старокостянтинова поставили діагноз - саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. Лікування триває вже 4 місяці. 11-річний хлопчик каже, що завдяки добрим людям і відомим особистостям цей час минув набагато легше.

«За чотири місяці я зустрівся з багатьма відомими людьми, зокрема Сергієм Притулою, гуртами "Мотор'ролла", “Stanza”, Христиною Панасюк, Віталієм Кличком. Це був великий позитив, я готовий до операції, готовий продовжувати лікування, бо знаю, що мене підтримують і не забувають», – говорить Артемко.

Артем хоче видужати і виступати для бійців АТО

Хлопчик навіть під час лікування, поміж курсами хіміотерапії, не переставав волонтерити, виступав для військових і підтримував їх, хоч сам потребує не меншої підтримки. Він мріє знятися у якомусь фільмі чи програмі. Артем каже, що як тільки вилікується, буде допомагати не лише бійцям АТО, а ще й онкохворим дітям.

Кошти потрібні на реабілітацію

Мама Артемка Наталя Вікторівна додає, що хлопчик вже пройшов вісім блоків хіміотерапії. Після операції, яку робитимуть в Києві, лікар скаже, скільки ще буде необхідно блоків хімії. Вже відомо, що для реабілітації потрібні дороговартісні препарати, які в Україні не продаються.

«Він мріє, вірить в чудо. І будь-яка його мрія збувається. Ми маємо перемогти», - каже мама хлопчика.

Нагадаємо, для Артема Харченка хмельницькі волонтери влаштували концерт зі збору коштів на лікування. На сцену вийшли гурти "Мотор'ролла", “Stanza”, співачка-волонтерка Христина Панасюк та багато інших артистів.

Допомогти Артему Харченку можна, перерахувавши кошти на рахунок Приватбанку №5168 7572 7444 7731 (Харченко В.В.) Телефон мами Наталії Вікторівни: 097-065-85-02.

Коментарі:

Данислав Донец 29.07.2016 20:54

Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Данислав Донец 29.07.2016 20:54

Шалом! Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5:4) Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую