ye-logo.v1.2

Потребують допомоги жінка з дітьми, яких збив на Львівському шосе 80-річний викладач

Допомога 3953
В автомобілі пошкоджене лише лобове скло
В автомобілі пошкоджене лише лобове скло. Фото: прес-служби поліції

Досі в реанімації 5-річний хлопчик.

 У лікарні оговтуються після аварії хмельничанка Мар’яна Івах та її діти, 2-річна дівчинка та 5-річний хлопчик. Усіх трьох 10 квітня ввечері на Львівському шосе у Хмельницькому збив автомобіль прямо на «зебрі». За кермом «Renault Logan» був колишній викладач Хмельницького національного університету 80-річний Борислав Волинський.

Як розповіла мати потерпілої в аварії Надія Черниш, її донька Мар’яна після операції опритомніла і йде на поправку. У неї внаслідок ДТП перелом основи черепа і важка травма ноги. Жінка в обласній лікарні, у відділенні нейрохірургії. Малеча – у дитячій лікарні, 2-річну дівчинку вже перевели з реанімації, а 5-річний хлопчик досі у важкому стані.

«Стан доньки покращується, а хлопчик досі в реанімації. Сподіваємося, що з ним все буде добре. Оплачувати лікування допомагають люди, хто 100, хто 300 гривень», - розповідає Надія Черниш.

За її словами, водій дав на лікування 15 тисяч гривень. Однак цих грошей не вистачить. Скільки їх потрібно – конкретно сказати поки не може. Жінка дякує всім, хто долучається хоча б гривнею.

Нагадаємо, Борислав Волинський в ХНУ пропрацював 50 років, від асистента до доцента, і вже три роки як вийшов на пенсію. Говорить, що повертався тоді з дачі. Мар’яни з дітьми на дорозі не бачив, але того, що винен – не заперечує.Після аварії схопило серце. Хоч обіцяв допомагати з лікуванням, проте таких грошей у нього немає, казав, що збирається продавати батьківський будинок.

Допомогти на лікування Мар’яні та її дітям можна, надіславши гроші на картку № 5168 7572 8069 0076 (Черниш Віктор Іванович, батько Мар’яни).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую