ye-logo.v1.2

Півторарічній Богданці Кивлюк благодійники зібрали кошти на потрібну апаратуру для життя

Допомога 2726
Півторарічна Богданка дякує усім, хто допоміг її дихати
Півторарічна Богданка дякує усім, хто допоміг її дихати. Фото: надане Галиною Кивлюк

Дівчинці придбали зволожувач для легень.

Лише тиждень тому ми писали про півторарічну Богданку, яка стикнулася у своєму досить ранньому віці з великими проблемами. У дитини діагностували спінальну м’язову атрофію. Вночі Богданка дихає через апарат штучного дихання легень.

Нещодавно, зволожувач до апарату зламався і дівчинка від цього страждала. На новий прилад, який коштує 60 тисяч гривень, у батьків не було коштів. Проте завдяки добрим людям, які відгукнулися на прохання сім’ї Кивлюків, Богданка сьогодні отримала новий зволожувач для апарату штучної вентиляції легень.

«Із слізьми радості і тремтінням в душі хочемо з вами поділитися добрими новинами. З вашою допомогою, ми сьогодні отримали зволожувач до апарата ШВЛ. Дякуємо усім небайдужим добрим сердечкам, хто відгукнувся на крик материнського серця. Ви дали нам руку допомоги, підтримали нас і нашу Богданочку! Ми будемо вдячні вам усе наше життя», - розповіла мама Богданки, Галина Кивлюк.

Богданка Кивлюк сьогодні отримала довгоочікувану посилку із зволожувачем.

За словами жінки, люди скидали різні суми. «Дехто скидав по 10 гривень, а дехто і по тисячі. Рекордсменом стала жінка, яка скинула Богданочці 10 тисяч гривень. Я її дуже вдячна», - каже Галина Кивлюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую