ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Півторарічній Богданці Кивлюк благодійники зібрали кошти на потрібну апаратуру для життя

Допомога 2501
Півторарічна Богданка дякує усім, хто допоміг її дихати
Півторарічна Богданка дякує усім, хто допоміг її дихати. Фото: надане Галиною Кивлюк

Дівчинці придбали зволожувач для легень.

Лише тиждень тому ми писали про півторарічну Богданку, яка стикнулася у своєму досить ранньому віці з великими проблемами. У дитини діагностували спінальну м’язову атрофію. Вночі Богданка дихає через апарат штучного дихання легень.

Нещодавно, зволожувач до апарату зламався і дівчинка від цього страждала. На новий прилад, який коштує 60 тисяч гривень, у батьків не було коштів. Проте завдяки добрим людям, які відгукнулися на прохання сім’ї Кивлюків, Богданка сьогодні отримала новий зволожувач для апарату штучної вентиляції легень.

«Із слізьми радості і тремтінням в душі хочемо з вами поділитися добрими новинами. З вашою допомогою, ми сьогодні отримали зволожувач до апарата ШВЛ. Дякуємо усім небайдужим добрим сердечкам, хто відгукнувся на крик материнського серця. Ви дали нам руку допомоги, підтримали нас і нашу Богданочку! Ми будемо вдячні вам усе наше життя», - розповіла мама Богданки, Галина Кивлюк.

Богданка Кивлюк сьогодні отримала довгоочікувану посилку із зволожувачем.

За словами жінки, люди скидали різні суми. «Дехто скидав по 10 гривень, а дехто і по тисячі. Рекордсменом стала жінка, яка скинула Богданочці 10 тисяч гривень. Я її дуже вдячна», - каже Галина Кивлюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую