ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Півторарічна Богданка Кивлюк не може самостійно дихати. Батьки просять допомоги

Допомога 2758
Допомоги потребує 1,5-річна Богдана Кивлюк
Допомоги потребує 1,5-річна Богдана Кивлюк. Фото: з Фейсбук

У дитини діагностували спінальну м’язову атрофію.

Нашої допомоги потребує 1,5-річна дівчинка з Хмельниччини. У Богданки діагностували спінальну м’язову атрофію. Дівчинка не може самостійно дихати. Не один місяць Богданка перебувала в реанімації, адже саме там є відповідна апаратура для штучної вентиляції легень, яка допомагає дитині жити. Завдяки благодійникам, дівчинці купили аналогійний апарат, але нещодавно і він поламався.

«Наразі апарат, який дає змогу жити «барахлить», - говорить мама Богданки, Галина Кивлюк. – Резервного зволожувача у нас немає, половина суми є, дякуючи волонтерам та благодійникам, трішки самі зібрали, але цього замало. Від безсилля душа кричить, одні думки у голові, якщо перестане працювати зовсім, то це бери дитину і бігом у реанімацію. Адже тільки там є така апаратура, криком хочеться кричати. Ми не хочемо туди повертатись, реальність зла, в мене немає спокою четвертий день, а чоловік їздить кругом, де хоч чимось можуть допомогти поки результат нульовий, кінець року».

Ми в змозі допомогти Богданочці придбати зволожувач до апарату штучної вентиляції легень. Нове обладнання коштує 60 тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:

Картка «ПриватБанку» - 5168 7427 0340 2556 - Василь Кивлюк.

Телефон: 067 -122-64-53 - Галина Кивлюк (мама).

Сторінка у Фесбук.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую