ye-logo.v1.2

Хмельничанин Олексій Величко не може самостійно дихати. Хлопець просить про допомогу

Допомога 2340
Нашої підтримки потребує 33-річний хмельничанин Олексій Величко
Нашої підтримки потребує 33-річний хмельничанин Олексій Величко. Фото: скріншот з відео

Йому необхідно зібрати кошти на апарат штучної вентиляції легень.

33-річний хмельничанин Олексій Величко, який наразі перебуває у реанімації Хмельницької міської лікарні, потребує нашої допомоги. Він - інвалід з дитинства.

«Внук народився цілком здоровим. Після щеплення від поліомієліту, у віці 11 місяців, у нього проявився міастенічний синдром. Через проблеми з м’язами Олексій з 10 років прикутий до візка. Але закінчив звичайну школу із золотою медаллю, а згодом - юридичний виш. Працював вдома, знався на комп’ютері та навіть займався винаходами. Зараз хвороба дісталася до органів дихання», - розповів дідусь Олексія, Іван Степанович.

З батьків у 33-річного Олексія лише мати, теж інвалід 1-ої групи. Фактично повноцінно піклуватися про нього може тільки 80-річний дідусь.

«Зараз хлопець може самостійно дихати лише півдоби. На ніч внука під’єднують до апарату штучної вентиляції легень. Якби ми могли придбати такий пристрій, Олексій міг би перебувати вдома, а не в лікарні. Новий коштує сотні тисяч гривень. Але можливо знайти вживаний», - каже Іван Степанович.

Давайте разом допоможемо цьому мужньому та талановитому хлопцю.

Картка ПриватБанк 4149 4990 4273 1440 (Величко Світлана).
Телефон дідуся Івана Степановича 068 124 73 86.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую