ye-logo.v1.2

Аби врятувати життя двох малят, у Хмельницькому влаштують благодійну фотосесію

Допомога 9023
Разом ми зможемо врятувати маленьких хмельничан!
Разом ми зможемо врятувати маленьких хмельничан!. Фото: facebook.com

Допомоги потребують трирічна Аміна і чотиримісячний Орест.

У неділю, 11 лютого у міському денропарку проходитиме акція на підтримку Ореста Лоєвського та Аміни Бабійчук. З 10-ої години ранку там працюватимуть фотографи на кількох фотозонах. Одна зйомка триватиме 30 хвилин. Організатори обіцяють кожному відправити усі фото, зроблені за цей час, а 8-10 знімків будуть оброблені.

Вартість фотосесії 200 гривень, проте, хто може пожертвувати більшу суму - це вітається. Усі зібрані кошти передадуть батькам діток на лікування.

Маленький Орест Лоєвський потребує 6 курсів лікування у Китаї загальною вартістю у 71028 доларів. Як повідомляється на сторінці допомоги Ореста у Фейсбуці, малюка травмували під час народження. Через халатність лікарів, дитина почала дихати лише через 10 хвилин після народження, тому перенесла кисневе голодування. Це призвело до серйозних порушень ЦНС. Поліція Хмельниччини перевіряє правомірність дій лікаря. Але це не допоможе врятувати життя чотиримісячному Оресту. Зараз хлопчик знаходиться у лікарні, у палаті інтенсивної терапії. Він потребує довготривалого та дороговартісного лікування у Китаї. Ця сума є непосильною для сім'ї Орестика. Тому батьки надіються на допомогу людей.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват банку: 5168 7573 3925 2845 (гривня)
Отримувач : Лоєвська Аліна Михайлівна (мама)
PayPal: [email protected]
Телефон мами: +380671997044

Також допомоги потребує 3,5-річна дівчинка Аміна Бабійчук. У неї діагностували дифузну гліому стовбура головного мозку (рак) другої стадії, яку не беруться лікувати в Україні.

Як пише мама дівчинки на сторінці у Фейсбук, вони вже назбирали 10 тисяч долларів, але залишилось ще 60 тисяч долларів . «В нас залишився місяць. Пухлина росте дуже швидко. Аміні стає гірше, в неї почало косити вже і друге очко. Тепер вона погано починає бачити і їй приходиться повертати голівку убік щоб сфокусувати погляд. Я б була дуже счаслива якби могла сказати, що Аміні стає краще, але все йде не в кращу сторону. Пухлина росте дуже швидко і вже до кінця цього місяця може статися так, що дитина або втратить зір, або слух, або не зможе говорити, - ділиться вона. - Наш термін місяць! Добрі люди, допоможіть зібрати потрібну суму".

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват банку:
5168 7573 4715 0197 (гривневий)
5168 7573 4715 0155 (доларовий)
Телефон: 0977220230 Бабійчук Ганна (мама)

Благодійна акція відбудеться у неділю, 11 лютого, у дендропарку. Початок о 10:00. Сторінка одного з фотографів для бронювання місць.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую