ye-logo.v1.2

Кожна порція молока для маленького Ореста – тортури

Допомога 5500
Хмельничанка намагається довести вину лікарів в інвалідності її сина
Хмельничанка намагається довести вину лікарів в інвалідності її сина. Фото: youtube.com

Мама хлопчика стверджує, що в усьому винні лікарі.

Аліна Лоєвська з Хмельницького намагається боротись і за здоров'я немовляти, і за те, щоби покарати тих, кого вважає винними в його інвалідності. Про це розповідається в сюжеті спецпроекту ТСН "Лікар зло".

Свого первістка жінка чекала півжиття, 11 років лікувалась і збирала гроші на екозапліднення. Її сина покалічили під час пологів, стверджує мати: на 39 тижні вагітності їй пробили навколоплідний міхур. Сама вона народити не могла, дитина почала задихатись в утробі. Тому лікарі її витягнули за допомогою вакуума, і при цьому сильно пошкодили мозок.

Після таких пологів малюк пробув 5 діб у комі та пережив зупинку серця. Після того, як дізнався діагноз дитини, чоловік жінки пішов з родини. Лікар, яка приймала пологи ствержує, що дитина було хворою вже в утробі і тому в його інвалідності вона не винна. Натомість генетична експертиза показала, що дитина була абсолютно здоровою і скоріш за все пологи пройшли б нормально, якби лікарі зробили кесарів розтин. Експерт припускає, що мала місце саме лікарська помилка, які обрали неправильний метод прийому пологів і тому пошкодили мозок новонародженого. Наразі мати вимагає справедливості та звернулась до поліції із заявою. Також вона збирає гроші на дуже дороге лікування у Китаї.

Нагадаємо, Орест Лоєвський потребує 6 курсів лікування у Китаї загальною вартістю понад 71 тисячу доларів. Ця сума є непосильною для сім'ї Орестика. Тому батьки надіються на допомогу людей.

Реквізити для допомоги:
Номер картки Приват банку: 5168 7573 3925 2845 (гривня)
Отримувач : Лоєвська Аліна Михайлівна (мама)
PayPal: [email protected]
Телефон мами: +380671997044

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую