ye-logo.v1.2

Здійснити мрію: хмельничанам пропонують долучитися до благодійності та зробити подарунок знедоленим дітям

Допомога 2328
Організатори впевнені, разом ми здатні на диво
Організатори впевнені, разом ми здатні на диво. Фото: adm-km.gov.ua

У Хмельницькому стартувала благодійна акція "Ялинка бажань".

Акція триватиме з 16 по 28 грудня. На Хмельниччині "Ялинка бажань" проводиться вже 7-й рік поспіль. Як повідомляють у прес-службі ОДА, метою акції є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.

За умовами акції, усі листи, написані дітьми, прикріплюются до новорічної ялинки. Волонтери запрошують усіх небайдужих громадян здійснити маленьку мрію дитини.

"Шановні мешканці та гості міста, завітавши до магазину "Сільпо" (ТРЦ "Оазис"), ви допоможете здійснити новорічні та різдвяні бажання дітей, чиї батьки або особи, які їх замінюють, не можуть цього зробити через складні життєві обставини, - йдеться у повідомленні. - Подарунки, зібрані під час акції, будуть передані кожній дитині особисто".

Хмельничан закликають допомогти знедоленим дітям повірити у диво та проявити милосердя. Акція відбувається за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую