ye-logo.v1.2

Сoronavirus.khmelnytsky: як хмельничани об’єднуються, щоб допомогти медикам у боротьбі з COVID-19

Допомога 3560
За першу добу зібрали понад 58 тисяч гривень
За першу добу зібрали понад 58 тисяч гривень. Фото: скрін зі сторінки ініціативи в Інстаграмі

Як і чим долучитися до ініціативи хмельничан, розповіли блогери, які «запустили» спільноту coronavirus.khmelnytsky

«Ми небайдужі жителі Хмельницького, збираємо кошти на всі необхідні засоби для боротьби з COVID -19 у Хмельницькій області. Долучайся!» – написали декілька відомих у Хмельницькому блогерів у мережі Instagram. До них відразу почали долучатися й інші хмельничани з різних сфер. Головна мета такої ініціативи – допомогти медикам усіма можливими засобами та методами у боротьбі з поширенням вірусу та лікуванням хворих.

«Від мене була лише ідея, яку я запозичила від інших блогерів із Тернополя та Києва. А вже активності ведуть ціла група блогерів. Спочатку нас було до десяти людей, а вже за годину, як ми створили чат для обговорення організаційних моментів, зголошувалося все більше і більше відомих у місті людей», – каже одна із ініціаторок Альона Гнап.

На сторінці, яку створили спеціально для цієї ініціативи значиться, що в інфекційну лікарню, у відділення інтенсивної терапії Хмельницького потрібні захисні костюми для медиків, респіраторні маски, апарати швидкої вентиляції легень (ШВЛ).

До теми: Коронавірус в Україні: кількість зафіксованих випадків на 21 березня

За першу добу хмельничани зібрали понад 58 тисяч гривень, але це була, кажуть, найважча доба.

«Перше, з чим ми зіткнулися – це недовіра людей. Як з’ясувалося, щоб організуватись, легалізувати і «запустити» цей корабель то треба добряче постаратися», – каже Альона і додає, що доба хоч і непроста, але продуктивна.
Ініціативу підтримало чимало хмельничан, свої дії ініціатори координують безпосередньо із медиками та міською радою, виявили справжні потреби, а головне – сформували команду небайдужих, які долучаються до допомоги.

«Навіщо це нам? Цього разу «моя хата з краю не вийде». Вірус заходить на поріг не питаючи про статус, рівень доходу чи «кума в депутатах». Я не знаю, що буде через тиждень-два! Але якщо акумульовані кошти не пригодяться на COVID 19 – вони все одно підуть на медицину Хмельницького! Ми об’єднались, щоб допомогти ЛІКАРЯМ І ЛІКАРНЯМ «вистояти» цей час! Від них залежить НАШЕ майбутнє», – каже Альона.

Коли обговорювали варіанти збору коштів, то вирішили, що не збиратимуть просто на картку, адже це може викликати недовіру частини людей. Тому співпрацюють із «Червоним хрестом», а усі звіти про надходження і витрати публікуватимуть на сторінці ініціативи в Інстаграмі @coronavirus.khmelnytsky

«Ми маємо декілька джерел інформації: офіційні запити, які йдуть від міської ради та департаменту охорони здоров’я, інформацію безпосередньо від лікарів та небайдужих хмельничан. Будемо намагатися зважувати всю інформацію, щоб не витрачати зайвих ресурсів. Зараз йдуть пошуки усього необхідного», – розповідає Альона Гнап.

До теми: Залишайся вдома: чим варто запастися, щоб пересидіти пандемію

Слідкувати за новинами можна на сторінці Coronavirus.khmelnytskyі в Інстаграмі та Фейсбуці. А долучитися «не словом, а ділом» допомогти медикам, медзакладам, а відповідно, і самим собі, може кожен:

Розрахунковий рахунок у ПриватБанку: UA183154050000026007052334328

ЄДРПОУ: 23836178

Призначення платежу: "Благодійний внесок для боротьби з COVID-19 від __ П.І.П"

Кошти можна перерахувати з будь-якої карти фізичної або юридичної особи будь-якого банку!

Картка-ключ до рахунку: 5169 3305 2140 8259 (підходить тільки для користувачів Приватбанку).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую