ye-logo.v1.2

На Хмельниччині запрацював кол-центр допомоги: для тих хто хоче її надати та тих, хто потребує

Допомога 4056
В області запрацював батоканальний кол-центр, куди можуть звернутися всі, хто хоче надати допомогу, та всі, хто її потребує
В області запрацював батоканальний кол-центр, куди можуть звернутися всі, хто хоче надати допомогу, та всі, хто її потребує. Фото: ілюстративне unian.ua

У нас наразі гуманітарний фронт, кажуть в обласній військовій адміністрації.

Ситуація в області за добу минула відносно стабільна. Про це розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час оперативного брифінгу. За його словами, диверсійно-розвідувальних груп на Хмельниччині за добу не виявлено.

«У нас наразі гуманітарний фронт. Вже оформлені склади, де ми зберігаємо усю допомогу. У нас в області запрацював батоканальний кол-центр, куди можуть звернутися всі, хто хоче надати допомогу, та всі, хто її потребує. Номер центру – (093) 17- 02 - 560», - зазначив Сергій Гамалій.

Він також додає, що вже відправили близько двохсот машин гуманітарної допомоги з медикаментами та харчати у ті регіони, де її наразі дуже потребують.

«Також ми отримали багато гуманітарної допомоги з-за кордону, яку перерозподіляємо та відправляємо далі. Забезпечуємо житлом та їжею людей, які проїджають транзитом нашу область та тих, хто вирішив в нас зупинитися», - додає начальник обласної військової адміністрації.

Читайте також: «Зустрічаємо людей, які тікають від війни»: на хмельницькому залізничному вокзалі працює центр допомоги


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую