ye-logo.v1.2

У Хмельницькому запрацював центр видачі одягу для переселенців

Допомога 3659
Усі вимушені переселенці можуть прийти і вибрати собі одяг, яким поділились хмельничани та друзі з-за кордону
Усі вимушені переселенці можуть прийти і вибрати собі одяг, яким поділились хмельничани та друзі з-за кордону. Фото: з фейсбук-сторінки Володимира Гончарука

Працюватиме він щоденно.

Центр видачі одягу для тих, хто його потребує, відкрили у Хмельницькому. Про це повідомив заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.

Він працюватиме щоденно з 9:00 до 18:00 у приміщення виставкової зали художньої школи, що на вулиці Проскурівській, 67. При собі обов’язково трібно мати паспорт.

«Усі вимушені переселенці можуть прийти і вибрати собі одяг, яким поділились хмельничани та друзі з-за кордону», - зазначає Володимир Гончарук. І додає, що допомога центру одягом також вітається.

Додамо, що на Хмельниччині заплановано організувати навчання для дітей переселенців. Про такі плани сьогодні, 8 березня, розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, більшість переселенців проїжджає через нашу область транзитом. Однак наразі 49 тисяч українців вже знайшли тут прихисток. Найперше їх забезпечують житлом і харчами. Крім того, для їх дітей мають створити такі умови, щоб вони відчули Хмельниччину другим домом.

Читайте також: У Хмельницькому художньому музеї створили безкоштовний артхаб
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую