ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині мають організувати навчання для дітей переселенців

Суспільство 1083
Зокрема, для забезпечення освітнього процесу заплановано залучити переселенців, які є вчителями
Зокрема, для забезпечення освітнього процесу заплановано залучити переселенців, які є вчителями. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Начальник військової адміністрації наголошує, що наша область провинна стати для них другим домом.

Все більше українців, які через російських окупантів залишають рідні домівки, знаходять прихисток на Хмельниччині. Для їх дітей заплановано забезпечити належні умови для розвитку та дозвілля. Зокрема, розпочати різноманітні мистецькі заходи та відновити освітній процес. Про такі плани сьогодні, 8 березня, розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, більшість переселенців проїжджає через нашу область транзитом. Однак наразі 49 тисяч українців вже знайшли тут прилисток. Найперше їх забезпечують житлом і харчами. Крім того, для їх дітей мають створити такі умови, щоб вони відчули Хмельниччину другим домом.

«Ми зараз вивчаємо питання забезпечення освітнього процесу для таких дітей. До того ж серед переселенців є багато вчителів, які можуть нам у цьому допомогти. Думаю, через кілька днів ми налагодимо цю систему», — зазначив Сергій Гамалій.

Він додав, що для дітей переселенців проводять різноманітні мистецькі заходи. Наприклад, вистави Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок. Їх вже можна відвідувати у всі дні, крім понеділка.

До теми: Цієї ночі у Хмельницькому прийняли 40 потягів з переселенцями

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую