ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Переселеним українцям виплачуватимуть щомісячну підтримку

Допомога 7653
Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб
Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Фото: ілюстративне з архіву

Дорослі переселенці отримуватимуть по дві тисячі гривень, на дітей перераховуватимуть по три тисячі гривень.

Уряд сьогодні запускає комплексну програму підтримки переселенців. Як повідомив прем‘єр-міністр Денис Шмигаль, розроблено три основні напрями – гроші, робота, житло.

Відтепер держава виплачуватиме щомісяця по дві тисячі гривень кожному українцю, який виїхав з районів активних бойових дій. Також батькам виплачуватимуть по три тисячі гривень за кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в інших регіон. Також по три тисячі гривень на місяць виплачуватиметься людям з інвалідністю.

Оформлення виплат здійснюється через Дію. Гроші надходитимуть на банківську картку.

Роботодавцям передбачена виплата у розмірі 6,5 тисяч гривень за кожного працевлаштованого переселенця. Ці кошти роботодавці витрачатимуть на оплату праці цих працівників.

Також для підтримки бізнесу вже знижено податки, запроваджено кредити під 0%, проведена дерегуляція (декларативна система роботи та відсутність перевірок).

Крім того, передбачена фінансова підтримка людей, які безоплатно прихистили переселенців. Власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 гривень на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Ці гроші передбачені для компенсації витрат на комунальні послуги.

Уряд також компенсує громадям витрати на комунальні послуги в місцях, де надається тимчасовий прилисток (школи, садочки, будинки культури та інші комунальні установи).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую