ye-logo.v1.2

Переселеним українцям виплачуватимуть щомісячну підтримку

Допомога 8683
Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб
Уряд розробив соціальний пакет для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Фото: ілюстративне з архіву

Дорослі переселенці отримуватимуть по дві тисячі гривень, на дітей перераховуватимуть по три тисячі гривень.

Уряд сьогодні запускає комплексну програму підтримки переселенців. Як повідомив прем‘єр-міністр Денис Шмигаль, розроблено три основні напрями – гроші, робота, житло.

Відтепер держава виплачуватиме щомісяця по дві тисячі гривень кожному українцю, який виїхав з районів активних бойових дій. Також батькам виплачуватимуть по три тисячі гривень за кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в інших регіон. Також по три тисячі гривень на місяць виплачуватиметься людям з інвалідністю.

Оформлення виплат здійснюється через Дію. Гроші надходитимуть на банківську картку.

Роботодавцям передбачена виплата у розмірі 6,5 тисяч гривень за кожного працевлаштованого переселенця. Ці кошти роботодавці витрачатимуть на оплату праці цих працівників.

Також для підтримки бізнесу вже знижено податки, запроваджено кредити під 0%, проведена дерегуляція (декларативна система роботи та відсутність перевірок).

Крім того, передбачена фінансова підтримка людей, які безоплатно прихистили переселенців. Власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 гривень на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку. Ці гроші передбачені для компенсації витрат на комунальні послуги.

Уряд також компенсує громадям витрати на комунальні послуги в місцях, де надається тимчасовий прилисток (школи, садочки, будинки культури та інші комунальні установи).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую