ye-logo.v1.2

Працівників спецміліції викрили на вимаганні 50 тис. грн. хабара

Економіка 1989

Хмельницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України направила до суду кримінальну справу відносно працівників спецміліції за ознаками злочинів, передбачених ст. 368 ч. 3 Кримінального кодексу України – одержання хабара за попередньою змовою групою осіб,

Про це інформує прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

У ході досудового слідства спеціалізованою прокуратурою встановлено, що двоє оперуповноважених відділення спеціальної міліції УМВС України в Хмельницькій області використовували своє службове становище на власну користь, в особистих інтересах з метою протиправного збагачення, діючи за попередньою змовою групою осіб.

Викриті особи вимагали від керівників приватного підприємства протиправну матеріальну винагороду в розмірі 50 000 грн. за невтручання у здійснення останніми підприємницької діяльності на об’єкті, де мали забезпечувати правопорядок.

Порушники закону після отримання частини хабара у сумі 22 тис. грн. були затримані, предмет хабара вилучено.

19 листопада 2012 кримінальна справа з обвинувальним висновком направлена до суду. Законом передбачена відповідальність за скоєний злочин – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Інформує Вголос 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую