ye-logo.v1.2

Стадіон "Поділля" перетворюють на спорткомплекс (ВІДЕО)

Економіка 5154

На стадіоні "Поділля" зводять легкоатлетичний комплекс. Буде майданчик для стрибків у довжину з жердиною, для метання та для бігу з перешкодами. Побудова об’єкту обійдеться у 5,7 мільйона гривень. Гроші виділять з Держбюджету.

На стадіоні вже працюють будівельники. Оновлений спорткомплекс обіцяють відкрити у квітні.

- На майданчиках, які зараз вільні по обидві сторони поля, обладнають яму для стрибків у довжину і стрибків з жердиною, місцем для стрибків у висоту, місцем для метання дисків, молота, списа, штовхання ядра, ямою з водою для стипль-чеза, тобто бігу з перешкодами, - розповідає виконроб Василь Шов’як.

Біля центральної трибуни стадіону є шість бігових доріжок, біля протилежної – чотири.

Для того щоб добудувати ще дві доріжки, демонтують п’ять рядів сидінь на меншій трибуні. Там залишиться шість рядів сидінь та прохід з огорожею замість сьомого ряду.
Щоб глядачі могли потрапити на свої місця, на трибунах зроблять площадки, по обидва боки яких будуть сходи. Таких площадок на меншій трибуні буде сім.

Після того як демонтують трибуни, на стадіоні вирівняють поверхню доріжок та майданчиків, забетонують та покладуть поліуретанове покриття.

- Постанову про виділення близько 5,7 мільйона гривень на побудову спортивного об’єкта на базі існуючого стадіону «Поділля» ухвалив Кабмін 28 серпня цього року, – розповідає голова президії обласного відділу міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури та спорту Віктор Барбалюк. – Роботи почалися 14 листопада. У квітні 2013 року хмельничани матимуть новий легкоатлетичний комплекс.

Замовник будівництва – державне підприємство «Хмельницька обласна служба єдиного замовника». Роботи виконує приватне підприємство «Вектор-М», яке виграло тендер. 

Інформує Всім

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую