ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Хто з хмельницьких підприємців вдячний Азарову?

Економіка 2042 1

Хмельницькі підприємці висловили Миколі Азарову подяку за підтримку малого та середнього бізнесу.

Про це йдеться у листі на адресу прем’єр-міністра, який надійшов від громадської організації "Асоціація хмельницьких ринків", повідомляє «Українська правда» із посиланням на прес-службу уряду.
«Ми переконані, що наша співпраця у питанні захисту та розвитку підприємництва з вами на чолі уряду набуде нових рис, нової якості та глибини», - йдеться у листі.
У документі також «30-тисячний колектив підприємців засвідчує свою готовність до активної співпраці з прем’єром у питаннях захисту малого та середнього бізнесу».
«Сподіваємося, що ваша діяльність як прем’єра буде спрямована на створення необхідних системних засад для розвитку економіки країни, малого та середнього підприємництва, на захист прав та свобод громадян», - висловили сподівання хмельницькі підприємці.
При цьому вони зазначили, що якісна робота Координаційної ради з питань малого та середнього бізнесу при Кабінеті Міністрів допомагатиме уряду в питанні формування та реалізації системної програми розвитку малого та середнього бізнесу в Україні на найближчі 5 років.
Водночас, хмельницькі підприємці запропонували своє бачення щодо деяких аспектів цього питання.
Азаров подякував за привітання та висловлені пропозиції та запевнив, що розширення економічних свобод та сприяння підприємництву є основою економічною політики Уряду.
Імена вдячних підприємців поки що невідомі.
 

Коментарі:

Слободян Руслан 24.12.2012 11:31

Жодного такого підприємця не знаю...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую