ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

З початку року податківці Хмельниччини завдяки плановим перевіркам 269-ти підприємств з „групи ризику” вивели „з тіні” 84 мільйони гривень.

Економіка 1650
Наступного року податківці приходитимуть у гості рідше.
Наступного року податківці приходитимуть у гості рідше.. Фото: fakty.ictv.ua

У наступному році податкова служба Хмельниччини вдвічі скоротить кількість планових перевірок бізнесу.

Як повідомляють у ДПС у Хмельницькій області, новітні аналітичні методи оцінки діяльності бізнесу дозволили залишити на контролі у податківців лише потенційних „тіньовиків”, тобто платників податків, що задіяні у схемах мінімізації, на кшталт, формування фіктивних збитків чи схемного податкового кредиту.

Наразі економічними ефектом роботи податкових аудиторів Поділля стали додаткові надходження до казни 35-ти мільйонів гривень, минулорічні показники сплати донарахувань перевершені на 5 мільйонів гривень. У загальному рахунку в скарбницю держави за підсумками року має надійти 56 мільйонів гривень із донарахованих 84-ох.

У регіоні на 57 мільйонів гривень зменшено від'ємне значення різниці між сумами ПДВ, що підлягають до сплати у бюджет та поверненню з казни у вигляді податкового кредиту. Також на 20 мільйонів зменшенні й фіктивні збитки підприємств, через існуючі лише на „папері” витрати.

У наступному році податківці обіцяють продовжити практику скорочення кількості перевірок та невтручання у діяльність сумлінного бізнесу – число планових перевірок у першій чверті 2013 зменшиться у порівнянні з аналогічним періодом нинішнього року вдвічі.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую