ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На Хмельниччині запрацював завод європейського зразка

Економіка 2840
Фото: http://oblrada.km.ua

У Летичівський комбікормовий завод іноземні інвестори вклали близько 20 мільйонів євро.

У Летичеві запустили завод з виробництва комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок за європейськими стандартами якості та рівнем обслуговування клієнтів. Підприємство належить ТОВ «Українське зерно» (Полтава). Проект реалізований за підтримки та фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, який цьогоріч запланував інвестувати в Україну 1 мільярд євро. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.
«Вкладення значних європейських інвестицій приведе нашу державу до економічної незалежності. Україна на правильному шляху. І лише в тісній співпраці з Європейським Союзом, з європейською спільнотою наша держава дійсно стане розвинутою країною, яку поважатимуть у світі», - зазначає голова обласної ради Іван Гончар.
На Летичівському комбікормовому заводі наразі створено 67 прямих робочих місць і близько 300 непрямих. Потужності підприємства забезпечують виробництво до 180 тисяч тонн кормів на рік, що дає можливість задовольнити потребу регіону в продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці.

Галина Мельник

 

 

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую