ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Європейці інвестували у промисловість Хмельниччини 400 мільйонів гривень

Економіка 1912
Фото: blitz.if.ua

На таку суму інвестори з Європи придбали обладнання для підприємств нашої області.

У 2014 року зарубіжні партнери інвестували до статутних капіталів підприємств Хмельницької області промислового обладнання на понад 400 мільйонів гривень. Головними іноземними донорами стали компанії Італії, Іспанії, Ізраїлю та Нідерландів.

Саме завдяки якісному інвестованому зарубіжному обладнанню на багатьох підприємствах нашої області здійснюється безперебійне виробництво різноманітної продукції.

Протягом минулого року підприємствами з іноземним капіталом експортовано 187 тисяч тонн різних товарів на понад 160 мільйонів гривень. В основному це була продукція власного виробництва, зокрема, вироби з текстилю, меблі, преформи ПЕТ, пристрої та обладнання для сільськогосподарських робіт, - повідомляють у Державній фіскальній службі.

Наші товари користуються попитом на ринках Німеччини, Польщі, Молдови, Литви, Грузії. Крім того, підприємства з іноземними інвестиціями експортують товари до країн Африки та Азії. Загалом у 2014 році міжнародні торговельні операції підприємств з іноземними інвестиціями Хмельниччини склали понад 500 мільйонів гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую