ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька область скоротить виробництво цукру в 2,4 рази

Економіка 3199
У цьому сезоні цукроваріння на Хмельниччині працює 5 цукрових заводів
У цьому сезоні цукроваріння на Хмельниччині працює 5 цукрових заводів. Фото: agronews.ua

Цукрові заводи Хмельницької області в 2015 р планують виробити 120 тис. т цукру, що в 2,4 рази, або на 172 тис. тонн менше, ніж торік.

Повідомляє “АПК-Інформ” із посиланням на начальника відділу рослинництва департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Ванду Сердюк.

У поточному році в регіоні істотно скоротилися площі сівби цукрових буряків: з 46 тис. га в 2014 р до 27 тис. га. Причина - перевиробництво цукру в попередні роки.

За словами чиновниці, в цьому сезоні цукроваріння, як і в минулому, в регіоні працюватимуть 5 цукрових заводів: «Теофіпольський цукровий завод», «Шепетівський цукровий завод», «Красилівський цукровий завод», «Наркевичський цукровий завод», «Старокостянтинівський цукровий завод», які орієнтовно перероблять 1,1 млн т цукрових буряків. 

Разом із тим, за даними Державної фіскальної служби, за сезон цукровики Хмельниччини наповнили бюджет на 8 мільйонів гривень, з них 2,4 млн. - у 2015 році. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую