ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Більше 800 хмельничан працюють нелегально

Економіка 1413
Найбільше нелегальних зарплат - у сфері приватних пасажирських перевезень
Найбільше нелегальних зарплат - у сфері приватних пасажирських перевезень. Фото: karpatskijobjektiv.com

Понад півсотні підприємців області виплачують зарплати з порушенням вимог податкового законодавства.

З початку року у Хмельницькій області виявлено 848 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства. Про це повідомляє обласна фіскальна служба.

"У 54 суб’єктів підприємницької діяльності зафіксовано факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. Порушникам донараховано 3,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій. Один мільйон гривень вже надійшов до бюджету", - розповідають податківці.

Найбільш враженими «чорною» зарплатою залишаються приватні пасажирські перевезення.

«На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати досить великі, поряд з цим фінансово обкрадається і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували не тіньову зарплату, а офіційно, бо саме у такому випадку вони будуть соціально захищені. Змусити роботодавців чесно платити найманим робітникам зароблені гривні зможуть лише самі працівники у взаємодії з владою та громадськістю», - зауважила начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую