ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельничани організували незаконне виробництво горілки, яка становить загрозу для життя людей

Економіка 1599
Алкогольні напої виготовляли під виглядом горілки брендових марок
Алкогольні напої виготовляли під виглядом горілки брендових марок. Фото: portal.lviv.ua

Фіскальна служба прикрила чотири підпільні горілчані цехи.

Працівники оперативних підрозділів та слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби Хмельниччини вилучили з протиправного обігу 22 тонни фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та 19 тонн спирту. Уже конфісковано підакцизних товарів на суму понад 700 тисяч гривень.

Як повідомили у фіскальній службі, за даними фактами проводиться досудове розслідування по 17 кримінальних провадженнях, передбачених статтею 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Матеріали по семи кримінальних провадженнях спрямовано до суду. Загалом припинено діяльність чотирьох підпільних виробництв, які виготовляли фальсифіковані алкогольні напої.

За даними оперативників, мешканці Хмельницького організували масове незаконне виробництво спиртного із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей. Алкогольні напої виготовляли під виглядом горілки брендових марок, розливали їх в пакети «beg-in-box» ємністю два, три та десять літрів, а також в пластикові і скляні пляшки, місткістю 5 літрів.

Усього під час обшуків у приміщеннях, де діяли підпільні виробництва вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму понад 5 мільйонів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую