ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

Тендер на закупівлю вугілля для шкіл провели, а переможець відмовився

Економіка 1857
За словами директора департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олега Фасолі, поки що не в усіх районах області школи забезпеченні вугіллям
За словами директора департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олега Фасолі, поки що не в усіх районах області школи забезпеченні вугіллям. Фото: автора

На Хмельниччині не всі школи мають необхідну кількість твердого палива, аби взимку діти не мерзли.

За словами директора департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олега Фасолі, рівень забезпечення шкіл на Хмельниччині твердим паливом для проведення осінньо-зимового періоду 2015-2016 років, поки що на низькому рівні.

Зокрема, 26,6% від потреби є в школах Полонського району, 28,3% – Шепетівського, 30,6% – Чемеровецького. Та найменший відсоток – у Новоушицькому районі. «Закуплено лише 19% від потреби, - заявив Олег Іванович. – Але подібна ситуація була і в минулі роки. Це все пов’язано через тендери, а саме – переможців конкурсних торгів».
 
«Ми дійсно забезпечені вугіллям лише на 19%, - каже голова Новоушицької райдержадміністрації Юрій Танасійчук. – Дровами – на 100%, а ось вугіллям – на 19%. Але зауважу, тендер був проведений вчасно. Але переможець торгів - ТОВ «Торговий дім «Тепло» відмовився поставити нам вугілля згідно підписаної угоди. Тому ми підписали нову угоду з іншим учасником торгів, який запропонував найнижчу ціну». За словами пана Танасійчука, вже інше підприємство має забезпечити школи Новоушицького району вугіллям. І поставити необхідну кількість твердого палива мають до 30 вересня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую