ye-logo.v1.2

ВАТ «Хмельницьке авіапідприємство «Поділля-авіа» продали

Економіка 3923 8

24 грудня 2010 року Фонд державного майна України продав на фондовій біржі ПФТС 95% акцій ВАТ ХА «Поділля-авіа», яке йому підпорядковане, за більш як два з половиною мільйони гривень.

У власності ВАТ «Поділля-авіа», яке базується на аеродромі КП «Хмельницький аеропорт» – 4 старих літаки АН-26 та АН-24 та шмат землі близько 2 гектарів у районі старого аеропорту. Про продаж цього підприємства тільки протягом цього року оголошували двічі. За попередньою інформацією, у купівлі хмельницького авіапідприємства були зацікавлені представники Московського регіонального відділення громадської організації «Земляцтво вихідців з Хмельницької області».
 

Коментарі:

Олексій Балаботкін 29.12.2010 16:36

Ангеліна (чи то пак Алла?), я неприємно здивований вашою реакцією на прохання, зробити те, що є нормою у інтернет-журналістиці - вказати джерело інформації. Показові приклади, на основі яких ви намагаєтесь довести своє авторство (?)У вашій першій статті також нема посилання на першоджерело - сайт "Багнет". А у другій - ви виправили свою ж помилку, з подачі коментаря до першої статті. Мені особисто байдуже присутність посилання. Але, крім того, що це є етичною нормою, саме такою була моя домовленість з вашим виданням. І використовувати деякі ваші історичні матеріали я мав змогу лише писля дозволу. Якщо ви за норму вважаєте саме таку подачу - додати мені більше нічого.

Ангеліна 29.12.2010 12:12

Взагалі-то "портал" - не єдине джерело інформації. До того ж про продаж "Поділля-авіа" тільки на сайті "Є" писалося двічі. (Інформація в тому числі і від держмайна) Перший раз була інформація у "Є Теленавігаторі" http://www.ye.ua/news_422.html, а другий - вже у "Проскурівському телеграфі" http://www.ye.ua/news_617.html журналістка особисто була в аеропорту, спілкувалася неодноразово з керівництвом та юристами.

Чукча-читатель 29.12.2010 09:08

Вот потому наши издания так мало интересны читателям, что они слишком много копипастят друг у друга. Я даже знаю новое слово: "скопи3,14здить" ))))

Олексій 29.12.2010 00:08

читач, тому що на цьому сайті не передбачена система особистих повідомлень, а особисто честі знати пані Анжеліну не знаю. До того ж, не вважаю тему "особистісною".

читач 29.12.2010 00:03

Зрозумів. Олексію, то чому ж ви Ангеліні про це не сказали тет-а-тет, а винесли на загальний осуд?

Олексій 28.12.2010 22:35

==>>Читач, нічого поганого в циркуляції матеріалів між виданнями (особливо місцевими) нема. Це звичайна практика і великих інформагенцій. Просто ВЛАСНИЙ матеріал підписується ВЛАСНИМ іменем, а у "творчо обробленому" зазвичай вказується джерело.

Читач 28.12.2010 21:55

Це правда? Я щодо того, що журналістка копіює, чи пак, краде новини? Завжди вважав, що журналісти єшки - оригінальні люди! А виявилося, такі собі - дрібні плагіатори...

Олексій 28.12.2010 20:52

Шановна пані Ангеліна. Якщо ви копіюєте новини з Хмельницького портала, то необхідно вказувати джерело. Саме про таку форму співпраці ми домовилися з паном Сергієм Іщуком.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую