ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

На акцизі у 2017-му Хмельниччина заробила більше, ніж торік

Економіка 1003
За 11 місяців область заробила близько 22,6 мільйонів гривень
За 11 місяців область заробила близько 22,6 мільйонів гривень. Фото: dengi.ua

За право торгувати підакцизною продукцією підприємці сплатили майже 22,6 мільйонів гривень.

Впродовж 11 місяців поточного року підприємці, які торгують алкогольною та тютюновою продукцією, спрямували до бюджетів громад майже 22,6 мільйона гривень плати за ліцензії. При цьому в прес-службі територіальних органів ДФС у Хмельницькій області повідомили, що виконання індикативного показника становить 109,6%. Відтак місцеві бюджети отримали близько 2 мільйонів гривень додатково.

Також відомо, що ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/чи тютюновими виробами у області мають 4’093 заклади торгівлі. Що цікаво, понад 80% з них знаходяться у містах.

В обласній службі ДФС також зазначили, що річна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8’000 гривень на кожний окремий електронний контрольно-касовий апарат (РРО), що знаходиться у місці торгівлі та зазначений у ліцензії. Річна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами становить 2’000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що розташовані у межах території міст, – 500 гривень (на реалізацію алкоголем; на один РРО) і 250 гривень (тютюном на кожне місце торгівлі). Розмір плати за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) складає 780 гривень на кожне торговельне місце.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую