ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Понад мільйон гривень сплатити до бюджету вимагає у підприємства прокуратура

Економіка 1162
У Волочиську підприємство не сплачує оренду.
У Волочиську підприємство не сплачує оренду.. Фото: corruptua.org

Власники використовували землю без правовстановлюючих документів.

На Хмельниччині прокуратура вимагає сплати до бюджету понад мільйон гривень збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів.

Як повідомили у прес-службі облпрокуратури, ще 2015 році одне із підприємств стало власником нерухомого майна у місті Волочиськ Хмельницької області.

"Тоді товариство подало до органу місцевого самоврядування клопотання про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель промисловості з подальшою передачею їх в оренду, яке рішенням сесії Волочиської міської об’єднаної територіальної громади було задоволено", - повідомляють у прокуратурі області.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 14 га так і не оформлені.

У прокуратурі зазначають, у зв’язку із цим, бюджет територіальної громади недоотримує значні кошти.

«Тому відповідною комісією обраховано збитки, завдані використанням землі, які суб’єкт господарювання добровільно відшкодувати відмовився. Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді», - розповідають в облпрокуратурі.

Як зазначив заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Туз для прес-служби, Городоцька місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення із недобросовісного землекористувача до бюджету понад 1,2 мільйона гривень збитків. 

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Київської області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую