ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали діяти нові тарифи на вивіз сміття

Економіка 4426
Сміття з контейнерних майданчиків мають забирати двічі на день
Сміття з контейнерних майданчиків мають забирати двічі на день. Фото: з архіву

Їх затвердили ще в травні.

Із першим днем літа в обласному центрі зросла вартість послуг комунального підприємства «Спецкомунтранс» з вивезення та захоронення побутових відходів для населення. Нагадаємо, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Хмельницької міської ради 10 травня цього року.

Ще цього місяця хмельничани мають оплатити послуги з вивезення сміття за минулий місяць за старими тарифи. А ось у липні доведеться сплачувати за червень за новими цінами.

Отож, для мешканців будинків з функціонуючим сміттєпроводом та споживачів, які самостійно утримують контейнери та контейнерні майданчики доведеться платити замість 7,27 гривень 11 гривень 87 копійок. Мешканцям приватного сектора, які самі утримують контейнери – замість 8,18 гривень – 13 гривень 29 копійок за людину.

Хмельничани, які мешкають у багатоповерхівках, але викидають сміття на контейнерних майданчиках в місцях загального користування плата становитиме 14,09 гривні (замість 8,45). У приватному секторі – замість 9,53 гривні, тариф становитиме 15,82 гривні.

До речі, з підвищенням тарифів «Спецкомунтранс» повинен вивозити сміття з контейнерних майданчиків міста двічі на день, а не раз, як було раніше.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую